MÖBLER / Bord / Rökbord 16066335
nr 1606 6335
Rökbord
1930-tal, skiva av glas, Bröderna Granlund, Ädelfors, stämpelsignerad. Bredd: 59 cm, djup: 59 cm, höjd: 56 cm, nyckel
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:54:58
600 kr
700 kr